Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam doświadczonego coacha lub trenera z okolic Trójmiasta.
06-05-2017, 07:55 AM
Hej forumowicze. Potrzebuję porady co do wyboru coacha. Czytałam sporo opinii na temat różnych film właśnie z tych okolic ale sama nigdy z takich usług nie korzystałam i nie wiem czym się kierować. Może znacie kogoś doświadczonego i może mi dać do niego namiary?
Quote this message in a reply
06-05-2017, 09:55 AM
Dzisiaj strasznie ciężko jest odróżnić amatorów od profesjonalistów patrząc tylko na strony lub opinie. Opinie można kupić a zrobienie ładnej strony to dzisiaj naprawdę mały koszt. Wysyłam ci namiary na jedną stronę o której słyszałam dobre opinie. Oczywiście są to relacje znajomych, nie sugeruje się wpisami z sieci Wink
06-05-2017, 10:26 AM (This post was last modified: 05-09-2018 04:27 PM by marebito.)
Jak szukasz coacha albo trenera z Trójmiasta to polecam ci zajrzeć na stronę internetową pomorskiecentrumcoachingu.pl/. Pani Magda posiada duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych ze stresem, brakiem czasu lub blokadami związanymi z naszymi wcześniejszymi doświadczeniami Wink
06-05-2017, 01:23 PM
Korzystałeś z jej usług? Przed chwilą czytałam w internecie trochę na ich temat i sporo ciekawych opinii znalazłam na fb. Myślę że są to opinie realnych ludzi bo konta wyglądają normalnie Wink
06-05-2017, 03:24 PM (This post was last modified: 05-09-2018 04:27 PM by marebito.)
Osobiście byłem na szkoleniu z zarządzania stresem w Gdańsku i mogę powiedzieć tylko ze naprawdę jest to fajna sprawa. Dużo mnie to nauczyło, nie tylko jak sobie radzić ale jak zapobiegać sytuacja stresującym. Wejdź na pomorskiecentrumcoachingu.pl/szkolenia/zarzadzanie-stresem/ i tam poczytaj. Sporo informacji jest na samej stronie Wink
06-05-2017, 04:38 PM
Ja nigdy nie byłem przekonany do tego rodzaju terapii ale po obejrzeniu kilku filmów sam zdecydowałem się na takie spotkanie. Chciałem zobaczyć czy faktycznie jest mi to w stanie coś pomoc czy tylko to taka ściema. I wiesz co? Dzisiaj polecam każdemu. Nawet godzina wystarczy żeby sporo się o sobie dowiedzieć.
06-05-2017, 06:02 PM
Wiem że to jest warte swojej ceny bo mam kilku znajomych którzy byli najpierw wysyłani z firmy a potem sami stwierdzali ze potrzebują takich spotkań. Czasami człowiek sam sobie nie radzi ze swoimi słabościami Wink

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)