Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Incentive w Polsce
10-21-2016, 07:39 PM
Incentive w Polsce
Czy braliście w Polsce udział w wyjazdach dla pracowników typu „incentive”? U mojego poprzedniego pracodawcy było to normą, ale ostatnie 10 lat spędziłem w Stanach. Dopiero teraz wróciłem do kraju i rozkręcam własną działalność. Jest jakiś polecany organizator takich wyjazdów? Moim nowym pracownikom się to przyda.
Quote this message in a reply
10-21-2016, 09:15 PM
Incentive w Polsce
Takie imprezy się robią coraz popularniejsze u nas. Pewnie jak rzucisz nazwę to twoi ludzie nie skojarzą o co chodzi, ale jak wyjaśnisz, to na pewno będą znali taką ideę. Sama bardzo popieram taki sposób motywacji w firmie. Pojechaliśmy właśnie na taki wyjazd firmowy z Projekt Efektywny i było świetnie. Bardzo profesjonalnie i indywidualnie podeszli do naszego zamówienia. Myślę, że wyjazdy incentive będą w polskich firmach coraz popularniejsze.
10-21-2016, 09:25 PM
Incentive w Polsce
W pierwszej chwili sam nie zrozumiałem, co to za rodzaj wyjazdu Wink Jasne, że się takie robi, chociaż nadal częściej zagraniczni, niż krajowi pracodawcy, tak mi się wydaje. Super że się da takie rzeczy organizować bo kiedyś to się właściwie znało tylko z filmów i nikt by nie pomyślał, że szef wpadnie na taki pomysł

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)