Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zamiana toreb plastikowych na papierowe
10-04-2016, 07:43 AM
Witajcie. Mam do Was pytanko i to w sumie dość proste, mam więc nadzieję, że jakoś wspólnymi siłami damy radę dojść do jakiegoś rozwiązania które i mnie, i was w jaki tam sposób będzie mogło usatysfakcjonować. Wpadłam na taki pomysł, żeby swoim klientom towar przez nich zamówiony pakować do takich toreb z papieru. Ostatnio sama byłam w jednym sklepie, w którym dostałam w taki sposób właśnie coś zapakowane i uśmiałam się w sumie do łez, ale potem pomyślałam, że to jest pomysł naprawdę doskonały. I może trochę będę papugować teraz po tym sklepie, ale też tak chce. Co o tym myślicie?
Quote this message in a reply
10-04-2016, 10:40 AM
Jeżeli coś jest robione w taki sposób z myślą o tym, żeby dbać o środowisko i w ten sposób wyeliminować trochę zagrożenie, które jest związane na świecie z używaniem plastiku to jestem jak najbardziej za. Niby ten plastik da się jeszcze kilka razy użyć, no ale kto tak robi? Ludzie idą do sklepu po kolejny plastik i tylko srodowisko zaśmiecają
10-04-2016, 12:44 PM
No i właśnie dlatego ja wpadłam na ten pomysł, żeby te torebki właśnie wykorzystywać. Nie dość, że będzie to wyglądało o wiele ładniej, estetyczniej po prostu i ciekawej, to jeszcze wyjdzie to trochę taniej to jezcze dla środowiska naszego naturalnego będzie to naprawdę ogromna korzyść. Jak widać same plusy z takiego rozwiązania płyną, a strat właściwie żadnych
10-04-2016, 02:55 PM
Masz całkowitą rację koleżanko. Ja też korzystam bardzo chętnie z szarych torb papierowych i muszę przyznać, że one naprawdę świetnie się w swojej roli sprawdzają. Tak na dobrą sprawę to dawno nic mnie tak nie cieszyło jak właśnie to, że korzystam z takiego wyjścia, które może być ekologiczne i w pewnym stopniu się przyczynia do tego, żeby nasza planeta była szczęśliwa i zielona.
10-04-2016, 05:31 PM
Jak to jest fajnie jednak, że my się wszyscy tutaj na forum w tak fundamentalnych kwestiach razem dogadujemy. Zielono u nas i ekologicznie. Oby tylko świadomość społeczna też się w taki sposób zmieniała, w jaki się u nas wszystko pozmieniało, to będzie naprawdę świetnie. I jak każdy w taki sposób o środowisko zadba to będzie super

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)