Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skuteczne nasiona
09-12-2016, 07:43 AM
Skuteczne nasiona
Ostatnio bardzo modne stały się wszelkiego rodzaju nasiona. Chodzę po sklepach i widzę różne kombinacje nasion, które są podobne bardo przydatne jeśli chodzi o zdoriwe. Czy na pewno tak jest, czy to nie jest kolejny zabieg marketingowy, tylko po to, żeby po prostu więcej sprzedawać. Czy ktoś miał coś z tym do czyeniania.
Quote this message in a reply
09-12-2016, 10:01 AM
Skuteczne nasiona
Jak zależy Ci na Twoim zdrowiu, to faktycznie polecam te nasiona. Ale faktycznie jest tego na rynku bardzo dużo i trzeba uważać, gdzie się kupuje. Te wersje marketowe często nie są do końca tym, czym mają być, więc warto robić zakupy w tym przypadku w pewnych miejscach. W razie czego mogę Wam podać, gdzie takie zakupy mozna robić.
09-12-2016, 11:18 AM
Skuteczne nasiona
No właśnie wydawały mi się podejrzane niektóre paczki, bo ich zawartość mimo tego, że miał tam być ten sam produkt, mocno się od siebie różniły.
09-12-2016, 01:42 PM
Skuteczne nasiona
Jest taka możliwosć, bo producenci nie zawsze korzystają z tych samych metod produkcyjnych. Również samo korystanie z tyh produktów nieco się różni w zależności od producenta. Jak ostatnio dowiedziałam się jak prawidłowo używać nasion chia, które kupiłam.
09-12-2016, 03:45 PM
Skuteczne nasiona
Pierwsze słyszę o tym...
09-12-2016, 03:59 PM
Skuteczne nasiona
Słuchaj to bardzo dobry produkt, który jest fajnym źródłem naturalnego błonnika. Bardzo pomaga w odchudzaniu. Spotkałam się tylko z bardzo pozytywnymi opiniami na temat tego prroduktu.
09-12-2016, 05:07 PM
Skuteczne nasiona
Ja za to słyszałam wiele dobrego o oleju tłoczonego z czarnuszki siewnej, który pomaga między innymi przy leczeniu zmian skórnych.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)