Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Urządzanie salonu
08-12-2016, 06:29 AM
Urządzanie salonu
Witam serdecznie. Planuje urządzić salon w nowoczesnym stylu, troszkę skandynawskim. Chciałabym pomalować wszystkie ściany na biało, pod d sufitem zawiesić kowingi, białe mebelki na wysoki połysk, popielaty dywan itp... jest tylko jeden problem w domu tym (odziedziczylam go po rodzicach) stoi ogromne, lekko zniszczone pianino, bardzo ciezkie, zabytkowe, nie mozna sie go pozbyc... jest czarne, co burzy moja koncepcje delikatnego salonu. Macie jakis pomysl, jak tu zrobic, aby bylo ozdoba a nie szpecilo?
Quote this message in a reply
08-12-2016, 07:12 AM
Urządzanie salonu
Chyba ktoś tu lekko przesadza, dziewczyno masz w mieszkaniu pianino a Ty narzekasz! To naprawde jest ozdobą samą w sobie. Czarne, do skandynawskiego wystroju jak znalazł... Mozesz sie pobawic troche kolorkami, zrób, tak jak mówisz wszystko w bieli i popielu a daj np czarny stolik – okrągły, kawowy na tradycyjnych nóżkach Wink
08-12-2016, 09:14 AM
Urządzanie salonu
To dobry pomysł, spójrz np tutaj: meble24sklep.pl/stoliki-okragle-298 – okrągły stolik to super pomysł do wnętrza skandynawskiego Smile Sama bym chciała mieć możliwośc sobie tak urządzic przestrzeń…
08-12-2016, 09:46 AM (This post was last modified: 10-18-2016 10:48 PM by marebito.)
Urządzanie salonu
Ja do tego dałabym designerskie krzesło w mocnym kolorze, np fuksja i jaśniutki popielaty narożnik. Na tle białej sciany będzie wyglądało genialnie! A pianino z pewnością będzie tylko i wyłącznie ozdobą
08-12-2016, 12:25 PM
Urządzanie salonu
Tak właśnie myślałam, żeby kupic naroznik. Macie moze jakies sklepy do polecenia? Gdzie kupie ładny i dobry jakosciowo naroznik?
08-12-2016, 02:56 PM
Urządzanie salonu
Ten sklep byl juz chyba wspominany, ale wrzuce dla udogodnienia link jeszcze raz: meble24sklep.pl/narozniki-nowoczesne-28 – tu wlasnie kupilam swoj naroznik, jestem bardzo bardzo zadowolona! Wybor duzy, ceny OK. Naprawde polecam!
08-12-2016, 05:25 PM
Urządzanie salonu
Bardzo dziekuje za rady! Wink Pzdr

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)