Lost Password?

 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Specjaliści są wśród nas
06-22-2016, 09:09 AM
Post: #1
Specjaliści są wśród nas
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Postanowiłam założyć temat, by znaleźć dobrych specjalistów medycznych. Myślę, że temat przydatny, a nie zauważyłam by się gdzieś pojawił. Mnie akurat przydałby się ktoś, kto zrobił by mi usg żył. Czy ktoś z was wie może gdzie takie badanie można wykonać. Od jakiegoś czasu zmagam się z żylakami, które są uciążliwe. Już nie mówię o samej estetyce, ale o ociężałych, bolących nogach. Gdyby ktoś z was znał takiego specjalistę to byłabym bardzo zadowolona. Z góry wam dziękuję za informacje. Pozdrowienia
Quote this message in a reply
06-22-2016, 10:00 AM
Post: #2
Specjaliści są wśród nas
Witaj. Myślę, że akurat z tym nie powinnaś mieć problemu. Takie badanie dopplerowskie w Krakowie wykonać można w prywatnych klinikach. Swoją drogą ja to się zastanawiam gdzie ja znajdę dobrego lekarza diabetologa w Krakowie. Zdaje się, że mam problem z cukrzycą. Musze też wykonać komplet badań.
Quote this message in a reply
06-22-2016, 11:50 AM
Post: #3
Specjaliści są wśród nas
Dzień dobry dziewczyny. Diabetolog to w zasadzie lekarz, który nie jest jakoś szczególnie trudny w odnalezieniu. W prywatnych klinikach na pewno będzie oferta dotycząca tego specjalisty. Mnie to natomiast zastanawia gdzie ja wyszukam świetnego neurologa w Krakowie. Moja ręka ostatnio odmawia posłuszeństwa. Po odwiedzeniu lekarza pierwszego kontaktu stwierdzono, że bez specjalisty w zasadzie nie ma co diagnozować. I tak właśnie przeszukuję.
Quote this message in a reply
06-22-2016, 01:42 PM
Post: #4
Specjaliści są wśród nas
Witam. Dołączę się do tego kobiecego grona. Przyznaję szczerze, że czasami trzeba się trochę naszukać. U nas też nie było tak łatwo, szukaliśmy wszędzie. Ale w końcu znaleźliśmy odpowiedniego ortodontę dziecięcego i nie żałujemy, że postanowiliśmy wydać pieniądze na prywatne leczenie. O niebo lepiej jak w przypadku lekarzy pracujących na kasę chorych.
Quote this message in a reply
06-22-2016, 04:36 PM
Post: #5
Specjaliści są wśród nas
Doskonale rozumiem, ale na to nic nie zrobisz. Już tak jest w tym naszym kraju, że na kase chorych to ludzi traktują jak chcą. A jak zapłacisz to cie przyjmą z należytym szacunkiem. No i jakość dużo wyższa. Trochę przykre, ale jednak prawdziwe. No ale trzeba się z tym wszystkim pogodzić. Życzę wam powodzenia w znalezieniu odpowiednich specjalistów, którzy wam na prawde pomogą.
Quote this message in a replyForum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)