Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklep z różnymi ciuchami, poszukuję czegoś fajnego
12-31-2015, 12:25 PM
Sytuacja wygląda tak. Szukam sklepu internetowego, który ma w swojej ofercie zwykłe ciuchy na co dzień, ale jeżeli trzeba to można znaleźć tam też coś eleganckiego na wieczór. Przeszukałam masę różnych sklepów i nigdzie nie mogę trafić na nic fajnego. Nie ukrywam że temat internetu i zakupów online jest dla mnie nowy, dlatego pytam bardziej doświadczonych, może wy macie jakieś strony do których często wracacie.
Quote this message in a reply
12-31-2015, 02:47 PM
Tak patrząc z perspektywy czasu, najciekawsze rzeczy, najlepsze jakościowo kupiłam na portalach społecznościowych. Dziewczyny wyprzedają rzeczy z szafy, czasem za naprawdę śmieszne pieniądze. Jak szukałam srebrnej włoskiej biżuterii to tylko po serwisach aukcyjnych bo tam z kolei można znaleźć wszystko, kwestia jest tylko jakości.
12-31-2015, 04:20 PM
Sorki, że robię offtop ale pytanie podobne do mojego, też szukam sklepu tylko akurat innego rodzaju. Interesują mnie ciuchy dla puszystych. Jak już trafię na sklep z czymś fajnym, to ceny są takie wielkie że łapię się za głowę.
12-31-2015, 06:13 PM
Tak jak koleżanka wyżej napisała, polecam portale społecznościowe. Na fb można znaleźć tysiące grup, gdzie dziewczyny dodają ogłoszenia. To jest fajne, bo jak ktoś nie ma już miejsca w szafie, to zamiast wywalać rzeczy albo oddawać po rodzinie, sprzedaje za małe pieniądze. Ja w ten sposób ostatnio dorwałam sukienkę sylwestrową za mniej niż sto złotych.
12-31-2015, 07:25 PM
To chyba najpierw musiała bym mięć konto na jakimś portalu Tongue Tak jak mówiłam, w temacie internetu jestem laikiem, niestety jeszcze tak tego nie opanowałam, żeby robić takie zakupy jak wy.
12-31-2015, 07:59 PM
Akurat to jest najmniejszy problem. Możesz założyć konto nie dodając tam żadnych informacji o sobie. Będzie ci potrzebne tylko do tego, żeby kontaktować się z osobami które akurat sprzedają. Tongue Jeżeli nie wiesz jak sobie z tym poradzić to odezwij się do mnie na priv. Wyślę ci kilka ciekawych grup gdzie dziewczyny dodają swoje ogłoszenia.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)