Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklep internetowy z lampami
12-23-2015, 03:19 PM
Cześć wszystkim. Żona wyjeżdża na parę dni w delegacji, to pomyślałem, że sprawię jej niespodziankę i kupię parę rzeczy do domu, o które mi marudzi od dłuższego czasu Tongue Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi, chodzi o lampy (do salonu i łazienki). My oboje jesteśmy pasjonatami programów wnętrzarskich w telewizji, także od czasu do czasu podpatrzy się jakieś dobre pomysły. Pytanie brzmi, czy ktoś miał do czynienia ze sklepem internetowym Mariner? Albo odiwiedzał ich salon (ja mam trochę za daleko, by tam podjechać)? Myślałem o kupieniu czegś stąd: mariner-lampy.pl/pl/c/lampy-podlogowe/144, a do łazienki koniecznie jakieś kinkiety mariner-lampy.pl/pl/c/Kinkiety-nowoczesne/340. Styl itd to żaden problem, na spokojnie wybiorę oś, co jej się spodoba, tym się nie martwie. Ale też by niespodzianka się udała, to przesyłka musiałaby szybko dotrzeć. Dzięki za odpowiedzi.
Quote this message in a reply
12-23-2015, 05:06 PM
Jeśli chodzi o Marinera w Skórce, to mieszkam niedaleko, mogę zapewnić, że istnieją Tongue z racji tego, że po prostu mam do nich blisko, jak już kupuję lampy to u nich. Na razie nie było powodów do narzekania, nawet jak raz przywieźliśmy (jak się okazało) wybrakowaną lampę, to wymienili ją na inną od ręki. Z tego co pamiętam to najbardziej montowaliśmy oświetlenie w jadalni, nie mamy tam okna no i było za ciemno. Teraz jest ok
12-23-2015, 07:09 PM
tak szczerze, to ja bym nie kupował niczego takiego w ramach niespodzianki, bo jak nie trafisz, to będzie kiepsko Tongue zrób jej może obiad po powrocie czy coś Tongue

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)