Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sposoby na wydłużenie stosunku
12-18-2015, 03:43 AM
Mój facet nie jest świetnym kochankiem, ale niestety nasz stosunek zbyt szybko się kończy. Chce to zmienić, ale nie potrafie powiedziec mu tego wprost. Boje się, ze się na mnie obrazi i porzuci. Co robić?
Quote this message in a reply
12-18-2015, 04:27 AM
Sprawa rzeczywiście jest delikatna, dlatego trzeba się nad tym zastanowic. Proponuje przede wszystkim powiedziec mu o swoich potrzebach i w ten sposób wydłużyć grę wstepną. Ty będziesz bardziej usatysfakcjonowana stosunkiem, a on poczuje się bardziej dowartościowany. Możesz też pomyśleć o wykorzystaniu roznych specyfików czy suplementów, które wpływają na przedłużenie stosunku.
12-18-2015, 06:04 AM
Z tą dłuzszą grą wstępną już próbowałam, ale niestety jest bardzo niecierpliwy i od razu przechodzi do rzeczy. Czytalam troche, jak przedłużyć stosunek u faceta, ale znalazlam jakies ogromne farmazony, które u mnie się nie sprawdzily. Stosowanie suplementow odpada, bo na pewno spyta, czym go faszeruje.
12-18-2015, 08:51 AM
Zawsze możesz powiedziec, ze to jakies witaminy Smile
12-18-2015, 09:37 AM
Dokladnie! Facet raczej się nie domysli. Chociaz z drugiej strony wielu facetów dla zasady unika tabletek i innych preparatów medycznych.
12-18-2015, 11:45 AM
Poszperalem troche w sieci i znalazłem nie tylko tabletki na późniejszy wytrysk , ale tez wiele innych ciekawych preparatów, które mają zupełnie inną formę. Są na przykład spraye, chusteczki czy żele. Może taie rozwiązanie warto przetestować?
12-18-2015, 02:39 PM
Pomysł jest całkiem interesujący. Zawsze można taki żel przelac do opakowania po zwykłym żelu intymnym i sprawa będzie rozwiązana. Gdzie znajdę taki produkt? Polecacie jakieś konkretne marki?
12-18-2015, 05:39 PM
Ten, który znalazłem to bodajże control orgasm lub jakoś tak, ale z pewnością znajdziesz wiele podobnych. Warto tez zapoznać się z opiniami klientów. Ja osobiście nie mam takich problemów, wiec za wiele ci nie pomogę.
12-18-2015, 06:21 PM
I tak bardzo mi pomogłeś. Dziękuje. Biorę się zatem za dzialanie i mam nadzieje, że moje problemy łóżkowe wreszcie zostaną rozwiązane. Trzymajcie za mnie kciuki. Dam znać jak wyszla mi realizacja naszego niecnego planu Smile

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)