Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zabiegi na twarz - Poznań
10-27-2014, 01:29 PM
Witajcie foczki! Wink Dojrzałam na 1 stronce ogłoszenie odmładzające zabiegi na twarz w Poznaniu, gdzie zamieszczono błyszczący linczek mezoterapia poznań”,. Korzystałyście może z tego typu wynalazków tu u nas? Jak efekty? Odezwijcie się, bo nie wiem, czy iść :-P
Quote this message in a reply
10-27-2014, 02:58 PM
Na pewno dużo osób korzysta z ofert salonów upiększających. Jedni wybierają się na masaże, inni przykładowo do dietetyka. Mnie to nie ciekawi, gdyż na takie zabiegi chodzi moja małżonka. Nawet kilka dni temu gadali jej, że prowadzą od niedawna innowacyjne zabiegi na twarz w Poznaniu. Czemu nie, może później. Na razie ona tego nie potrzebuje. Nara!
10-27-2014, 04:09 PM
Hejo! Otrzymałam na imieniny bon upominkowy na usługi w gabinecie wellness. Rzecz jasna nie wiem jaki z zabiegów wybrać. Wypytałam o sprawdzone zabiegi laserowe w Poznaniu i chyba się skuszę. Zastanawiam się – eliminacja owłosienia czy tłuszczu? A może zwyczajnie udam się do zaufanego specjalisty od dobierania diety w Poznaniu? Borze zielony, niiieeee mam pojęcia! Jaki zabieg byście wzięły?
10-27-2014, 05:24 PM
Trudno powiedzieć na jakiego rodzaju zabiegi ludzie chodzą do salonów SPA. Nie mam pojęcia, gdyż takimi rzeczami interesuje się moja małżonka. Ale jak mi się przypomniało, gdy moja siostra szukała dietetyczki to wpisała w przeglądarkę tani i dobry dietetyk w Poznaniu i to wszystko maragastrefaspa.com/oferta/porady-dietetyczne/ Dlatego nie czaję tej gadki. Spadam stąd. Do widzenia!
10-27-2014, 07:33 PM
Podejmowane tematy na forach internetowych są bardzo pomocne. Nie raz myślałam jakiego typu zabiegi pielęgnacyjne na ten moment są popularne. Jednakże mnie bardziej fascynuje zabieg laserowy. Nawet niedawno doszły mnie słuchy, że istnieje zabieg Fraxel w Poznaniu. Muszę się o wiele więcej o tym dowiedzieć, gdyż chciałbym w końcu usunąć swoje blizny.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)