Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Narzędzia warsztatowe
05-12-2014, 11:31 AM
Narzędzia warsztatowe
Jak byłem mały kochałem majsterkować. Interesowało mnie również dłubanie w samochodach. I pragnąłem, aby założyć w swoim mieszkaniu tego typu duży warsztat, z wszystkimi niezbędnymi kluczami, a nawet akcesoriami takimi jak pistolety do malowania. Kryciem farbą pojazdów zaraziłem się oglądając filmy o podkręcaniu 4 kółek. Teraz powoli kompletuję swój warsztat, ale do tego wyśnionego wciąż mi sporo brak. Być może kiedyś uda mi się spełnić sen... : )
Quote this message in a reply
05-12-2014, 12:26 PM
Narzędzia warsztatowe
W ogólę nie znam się na narzędziach i realizowaniu jakiś prac wykończeniowych. Z całego zestawu narzędzi znam jedynie palniki na gaz. Całością reperacji w domu opiekuje się mój małżonek lub wzywamy fachowca. Nie ogarniam po co nam tak duża debata. Co za tym idzie poszukam sobie czegoś ciekawszego do roboty. Na razie!
05-12-2014, 02:41 PM
Narzędzia warsztatowe
Do wykończenia domu z pewnością będą potrzebne wiertła do metalu. Ja wraz z żoną zaciągnęliśmy kredyt i zakupiliśmy dom. Jest tam sporo rzeczy do wykończenia. Chcemy z Agnieszką zrobić jeszcze jedną ścianę działową, tak, aby był dodatkowy pokój. Oboje lubimy dzieci i chcemy mieć ich całą gromadkę, dlatego też dodatkowy pokój z pewnością będzie przydatny. Mam tylko wiarę w to, że dom po wyremontowaniu będzie wyglądał wspaniale! Już nie umiem się doczekać momentu, gdy w nim zamieszkamy, lecz jeszcze mnóstwo pracy przed nami. Wpierw powinna być gotowa kuchnia, natomiast później pozostałe pokoje, przecież należy mieć gdzie spożywać posiłki. 
05-12-2014, 05:34 PM
Narzędzia warsztatowe
Mój szef od pewnego czasu borykał się z tematem wyposażenia narzędziowni. Wybitnie problematycznym zadaniem było kupienie wytrzymałych ściągaczy. Za sprawą tego forum mam świadomość, że nie jedynie prowadzona przez mojego szefa firma ma takie kłopoty. Póki co uciekam w poszukiwaniu jeszcze jakiś informacji, ale na pewno do tego wątku powrócę.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)