Lost Password?

 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Narzędzia warsztatowe
05-12-2014, 11:31 AM
Post: #1
Narzędzia warsztatowe
Jak byłem mały kochałem majsterkować. Interesowało mnie również dłubanie w samochodach. I pragnąłem, aby założyć w swoim mieszkaniu tego typu duży warsztat, z wszystkimi niezbędnymi kluczami, a nawet akcesoriami takimi jak pistolety do malowania. Kryciem farbą pojazdów zaraziłem się oglądając filmy o podkręcaniu 4 kółek. Teraz powoli kompletuję swój warsztat, ale do tego wyśnionego wciąż mi sporo brak. Być może kiedyś uda mi się spełnić sen... : )
Quote this message in a reply
05-12-2014, 12:26 PM
Post: #2
Narzędzia warsztatowe
W ogólę nie znam się na narzędziach i realizowaniu jakiś prac wykończeniowych. Z całego zestawu narzędzi znam jedynie palniki na gaz. Całością reperacji w domu opiekuje się mój małżonek lub wzywamy fachowca. Nie ogarniam po co nam tak duża debata. Co za tym idzie poszukam sobie czegoś ciekawszego do roboty. Na razie!
Quote this message in a reply
05-12-2014, 02:41 PM
Post: #3
Narzędzia warsztatowe
Do wykończenia domu z pewnością będą potrzebne wiertła do metalu. Ja wraz z żoną zaciągnęliśmy kredyt i zakupiliśmy dom. Jest tam sporo rzeczy do wykończenia. Chcemy z Agnieszką zrobić jeszcze jedną ścianę działową, tak, aby był dodatkowy pokój. Oboje lubimy dzieci i chcemy mieć ich całą gromadkę, dlatego też dodatkowy pokój z pewnością będzie przydatny. Mam tylko wiarę w to, że dom po wyremontowaniu będzie wyglądał wspaniale! Już nie umiem się doczekać momentu, gdy w nim zamieszkamy, lecz jeszcze mnóstwo pracy przed nami. Wpierw powinna być gotowa kuchnia, natomiast później pozostałe pokoje, przecież należy mieć gdzie spożywać posiłki. 
Quote this message in a reply
05-12-2014, 05:34 PM
Post: #4
Narzędzia warsztatowe
Mój szef od pewnego czasu borykał się z tematem wyposażenia narzędziowni. Wybitnie problematycznym zadaniem było kupienie wytrzymałych ściągaczy. Za sprawą tego forum mam świadomość, że nie jedynie prowadzona przez mojego szefa firma ma takie kłopoty. Póki co uciekam w poszukiwaniu jeszcze jakiś informacji, ale na pewno do tego wątku powrócę.
Quote this message in a replyForum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)