Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję ofert pracy dla opiekunek w Niemczech!
08-08-2017, 01:51 PM
Jak zaznaczyłam w temacie, szukam pracy jako opiekunka osób starszych, ewentualnie dzieci. Oczywiście chodzi o Niemcy, bo mam już niewielkie doświadczenie związane z naszymi sąsiadami, a ponadto znam język niemiecki.
Quote this message in a reply
08-08-2017, 03:30 PM
W takim razie polecam laxocare.pl. Jest to firma, która organizuje wyjazdy do Niemiec dla opiekunek. Co ważne, załatwiają oni wszelkie formalności, zapewniają terminowe wypłaty, a do tego gwarantują pewność pracy. Ja jeżdżę z nimi już od lat.
08-08-2017, 04:39 PM
A możecie podesłać mi jakiś link do ich strony bądź ogłoszeń? Jestem jeszcze z pokolenia, które z Internetem nie radzi sobie za dobrze, a jak dostanę link to wiem, że wystarczy w niego kliknąćSmile
08-08-2017, 04:57 PM
Jeżeli szukasz oferty pracy dla opiekunek w Niemczech to pod linkiem http://laxocare.pl/oferty-pracy/ odszukasz ich całą listę. Różne płace, różne stopnie trudności pracy - jest w czym wybierać. Możesz też skontaktować się z nimi i ustalić wszystko podczas spotkania rekrutacyjnego. Wyjeżdżałem z nimi już kilka razy i mogę powiedzieć, że wszystko było w porządku. Nie mogę mieć żadnych większych zastrzeżeń.
08-08-2017, 07:56 PM
Super! Może w końcu uda mi się stanąć na nogi. Mam już dość pracowania w polskich warunkach. Pracodawcy starają się tylko wykombinować jak najwięcej zaoszczędzić. Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc!

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)