Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną.
08-01-2017, 11:35 AM
Siemka!!! Żona kazała mi kupić masę cukrową do tortu. Polecicie jakiś sklep gdzie mozna by przez neta zamówić, bo nie chce mi się po mieście ganiać, nawet nie wiem gdzie tego szukać i żona też nie wie.
Quote this message in a reply
08-01-2017, 12:11 PM
Najszybciej i tanio lukier plastyczny dostaniesz na https://www.sweetpaste.pl/. Juz nie raz kupowałam, więc to sprawdzona przeze mnie masa cukrowa sklep prowadzi szybka wysyłkę, także żona powinna być zadowolona. Doradzę może jeszcze tylko, żeby lukier otwierać dopiero przed samym dekorowaniem, jest wtedy świeżutki i łatwo daje się urabiać.
08-01-2017, 02:01 PM
dzięki serdeczne!!!
08-01-2017, 03:26 PM
Też myślę o zakupie masy plastycznej do dekoracji tortu dla mojej pociechy, ale myślićie że lukier plastyczny nie będzie za słodki? W końcu to sam cukier...
08-01-2017, 04:19 PM
Dzieci lubią słodkie im słodsze tym lepsze Wink A poza tym, po pokrojeniu tortu zawsze można zdjąć warstwę dekoracji sobie na talerzyku i po sprawie. Albo po prostu dać mniej słodką masę do przełożenia tortu.
08-01-2017, 06:38 PM
Ja korzystałam z przepisu na sweetpaste.pl i zrobiłam tort milkyway. Był przepyszny, masa nie za słodka, za to bardzo mleczna. Dzieciom smakowało i dorosłym również. Jesli szukasz inspiracji, to polecam. Tort był obłożony lukrem i nie był „przesłodzony”.
08-01-2017, 07:24 PM
Nie mogę znaleźć, podasz mi treść przepisu?
08-01-2017, 07:36 PM
Już podaję ci link do przepisu na torcik https://www.sweetpaste.pl/jak-przygotowa...a,3,5.html, jest dość prosty w przygotowaniu, spody biszkoptowe, masa do tortu dla dzieci jest moim zdaniem idealna bo połączenie nadzienia z batonów milkyway, kremówki i serka mascarpone. Ozdobić możesz jak chcesz, w przepisie podają nawet wafeli, możesz też zrobić posypkę z pokrojonego batonika. Chociaz moim zdaniem dzieci maja większą frajdę jak na torcie znajdzie się jakiś bohater z bajki lub coś związanego z ich zainteresowaniami.
08-01-2017, 08:22 PM
Dzięki za przepis! Właśnie wiem, ze teraz tort musi nie tylko smakować, ale tez i wyglądać. Zazwyczaj kupowałam tort z cukierni ale teraz nie pracuję, więc chciałam upiec coś sama, mam w końcu wiecej czasu, ale orłem dekoratorskim nie jestem. Skusze się na zakup lukru plastycznego, mój synek uwielbia traktory, więc może dam radę jakiś ulepić Smile

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)