Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie są waszym zdaniem najlepsze preparaty na odchudzanie?
07-27-2017, 05:03 AM
Witajcie! Smile tak, jak w temacie: jakie są wedlug was najlepsze, najskuteczniejsze preparaty wspomagające odchudzanie?? Od jakiegos czasu zaczęłam bardzo uważać na to, co jem, zaczęłam się więcej ruszać. Wszystko dlatego, że bardzo zalezy mi na tym aby pozbyc sie zbędnych kilogramów. W tv reklamują wiele specyfików, suplementów dieety, ktore maja pomoc w odchudzaniu się. Chciałabym jednak kupic coś, co ktoś doświadczony może polecić. Czy jest tu ktoś, kto może mi pomóc? Będę wdzięczna Wink pozdrawiam!
Quote this message in a reply
07-27-2017, 07:40 AM
Witaj, ja moge ci polecic tabletki Acai Berry. W skladzie znajduje się wyciąg z jagód acai, ktore podobno swietnie wspomagają przemianę materii. Poza tym są bogate w witaminy i mineraly, co korzystnie wplywa na zdrowie
07-27-2017, 10:19 AM
Cześć! Moim zdaniem najlepsze preparaty na odchudzanie to takie, ktore w skladzie maja naturalne skladniki i w naturalny sposob hamują łaknienie lub przyspieszaja przemiane materii. Na stronie http://tabletki-odchudzanie.net.pl/ jest cos takiego, jak ranking suplementów na odchudzanie. Fajny i rzetelny, podaje informacje o kazdym suplemencie. Na pewno coś tam znajdziesz
07-27-2017, 01:10 PM
JA polecam preparat Silvets, w składzie: wyciąg z jagody acai, zielona herbata, guarana, papryka cayenne, acetyl l-karynityny, bioperyna, chrom... czyli same skladniki naturalne, nie powodują skutków ubocznych.
07-27-2017, 02:04 PM
Ja moge polecic Therma Cuts! Bardzo skuteczne, cena dobra. I widzę, że też są umieszczone w rankingu tabletki-odchudzanie.net.pl. I bardzo słusznie, bo działają!
07-27-2017, 04:09 PM
Dziękuję za pomoc!

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)