Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prawnik ze specjalizacją w temacie windykacji sądowej w Warszawie za rozsądną stawkę?
07-23-2017, 09:45 PM
Prawnik ze specjalizacją w temacie windykacji sądowej w Warszawie za rozsądną stawkę?
Tak się zastanawiam czy moje oczekiwania nie są przypadkiem zbyt duże ale chciałbym zatrudnić prawnika który poprowadzi sprawę związaną z odzyskaniem należności od mojego dłużnika. Ten chyba powoli zaczął liczyć że mu się upiecze ale nie chcę na to pozwolić. Nie da się jednak tego zrobić nie mając za sobą wsparcia prawnego.
Quote this message in a reply
07-24-2017, 12:27 AM
To jest prawda że bez obsługi prawnej sprawy związane z długami mogą się ciągnąć bez żadnych efektów latami. A niestety tylko pewna część prawników jest w stanie naprawdę rzetelnie się zająć takimi sprawami.
07-24-2017, 03:20 AM
Zastanawiam się jak wyglądają kwestie związane z kosztami takich usług. Kolega szuka jak rozumiem tanio ale nie jestem pewna czy jakość może iść z niską ceną...
07-24-2017, 06:11 AM
Może Cię zaskoczę ale nie ma tu żadnej reguły. Bywa że wyjątkowo sprawni młodzi prawnicy wcale nie życzą sobie dużo. Pewnie też po to, aby sobie wyrobić nazwisko i pozycję w branży prawniczej.
07-24-2017, 08:25 AM
Nie bawiłbym się na pewno w kogoś prowadzącego indywidualną praktykę. Przy egzekucji należności ważne jest kompleksowe podejście do usługi. Musi więc być poza tym rozbudowany zakres działań na innych odcinkach też.
07-24-2017, 09:28 AM
Zanim sprawa się dobrze zakończy w sądzie to naprawdę dużo czasu może minąć... Zwłaszcza jak bierzemy pod uwagę realia pracy polskich sądów.
07-24-2017, 12:19 PM
Narzekać nie ma co. Nie brak dziś w PL prawników ze znakomitymi kompetencjami w temacie o którym kolega na wstępie pisał. Świetny przykład jest tutaj: http://www.strefawindykacji.pl/windykacja-sadowa. Ogólnie nie będzie prosto bo w takiej kwestii jak windykacja sądowa Warszawa i warszawskie sądy mają masę pracy. Cierpliwość się przyda ale każdy dług da się odzyskać jeśli czuwają nad tym sensowni adwokaci itp. Sami sędziowie też się bardzo starają.
07-24-2017, 03:06 PM
Czy każdy to nie wiem – są dłużnicy którzy zwyczajnie nie są w stanie spłacić należności i czasami nie ma nawet z czego ściągnąć komorniczo. Na takie scenariusze prawo rady nie ma bo można takiego delikwenta jedynie wsadzić co i tak guzik da.
07-24-2017, 05:38 PM
Najczęściej egzekucja sądowa przeprowadzona rzetelnie jest skuteczna. Bo i większość dłużników może tak lub inaczej dług spłacić. Tylko trzeba tę kwestię mądrze rozegrać.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)