Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marzy mi się Chorwacja jachty rejsy słońce!
07-20-2017, 08:24 AM
Patrzę za okno i czekam na chociaż jeden promyk słońca, dosc już mam tej pogody. Przyszło mi do głowy, żeby stąd uciec tam gdzie słoneczko grzeje. Słyszalem, że Chorwacja nie jest droga. Był ktoś w rejsie po Adriatyku?
Quote this message in a reply
07-20-2017, 11:21 AM
No to jak ci się tak mazry ta Chorwacja jachty rejsy to zbierz grupkę przyjaciół, zajrzyj na tę stronę: http://www.pasat-charter.pl/ i ruszaj odkrywać ciepłe morza! Możesz wyczarterować jacht i ruszyć po przygodę życia, zwiedzić miejsca o których nie miałeś pojęcia że istnieją i cieszyć się wspaniałą pogodą.
07-20-2017, 12:12 PM
No tak, ale ja mam bardzo niewielkie pojecie o żeglarstwie, a już o morskim to wcale. No i nie wiem, czy udałoby mi się skrzyknąć kumpli.
07-20-2017, 01:14 PM
A myślisz, że to jakiś problem? Piszesz po prostu do firmy a oni ci już zapewnią doświadczonego sternika czy kapitana i płyniesz. Każda osoba pełnoletnia może wynająć jacht. A kumple gdy usłyszą o twoim pomysle, to na pewno ruszą z tobą.
07-20-2017, 01:46 PM
Zgłaszam się jako sternik z patentem. Mam też certyfikat „radiego”. Bierzesz? Smile
07-20-2017, 02:13 PM
O zobacz, już masz jednego Smile.
07-20-2017, 03:54 PM
To na razie tylko taki pomysł jest. A co to za certyfikat?
07-20-2017, 04:13 PM
No tak, szczur lądowy Smile. To świadectwo radiooperatora bliskiego zasięgu, gdyby trzeba było wzywać pomoc. Czasem to się zdaża. Przy usterkach zawsze trzeba się kontaktować z armatorem.
07-20-2017, 07:08 PM
Wiecie co? Zaraz dzwonię do znajomych i spróbuję ich namówić, może i co z tego będzie, dzięki za namiary Smile

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)