Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu?
07-10-2017, 08:07 AM
Potrzebuje napisac prace magisterska i to nawet w dosc szybkim tempie. Chce to wszystko zrobic tak, żeby moja promotorka nie mogla się do niczego przyczepic. Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? Jak u was poszło?
Quote this message in a reply
07-10-2017, 11:06 AM
Niema na to zadnych dokładnych odpowiedzi po prostu pisanie pracy magisterskiej to jest tak ze musisz mieć dokladnie zaplanowane co chcesz napisac a potem zwyczajnie piszesz. A jednak i tak potem trzeba to wszytsko dokladnie sczytac i poprawic bledy.
07-10-2017, 12:50 PM
jak ja miałem problem z pracą magisterską to tu uderzyłem http://twojredaktor.pl/praca-licencjacka-marketing i rzeczywiscie to mialo sens. Wiadomo ze na zakończenie studiów to trzeba zajac się praca magisterska marketing jest jednak takim kierunkiem który tematów ciekawych ma sporo ; ) Tylko ze ja wtedy nie wiedziałem jak do tego podejść … Zobacz tam sobie bo oni własnie oferują pomoc w pisaniu prac magisterskich i robią to rzetelnie.
07-10-2017, 02:09 PM
Każdy z nas kiedys te studia skonczyc musi. Tylko ze pisanie prac magisterskich to nie zawsze ma sens. Bo co jeśli te prace prosto trafiaja do biblioteki to po co?
07-10-2017, 03:24 PM
Potem na ognisko będzie praca magisterska z marketingu czy tam praca licencjacka z ekonomii hehe ognicho Tongue
07-10-2017, 04:52 PM
Ja wiem ze pisanie pracy licencjackiej czy nawet magisterskiej to trzeba zaczac odpowiednio wczesnie bo wtedy można to sobie na spokojnie ogarniac a tak to jest potem problem bo raptem może być duzo poprawek i niekoniecznie cos z tego da się uklepac.
07-10-2017, 07:42 PM
jak się ma dobra pomoc w pisaniu prac to jest naprawde spoko bo czasem to można samemu się dosłownie pogubic jak w gaszczu.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)