Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cena adwokata w Sosnowcu?
05-19-2017, 01:03 PM
Mam trochę zawiłą sytuację ze spadkiem. Było nas troje w domu ,a teraz dom i dzialki dostac ma tylko jedna osoba… nie wiem czy tak można…;/ No i potrzebuje adwokata. Jaka jest cena adwokata?
Quote this message in a reply
05-19-2017, 03:51 PM
Wiesz jeśli nic nei zostalo zapisane to teoretycznie powininiscie wszyscy wy troje dziedziczyc. A to jednak wtedy dzielone jest po rowno. Ale jeśli nie to musisz sprawdzic czy twoji rodzice niczego nei zapisywali dodatkowo. Bo ty wcale nie musiales o tym wiedziec.
05-19-2017, 05:25 PM
No ceny sa rozne bo i sprawy sa rozne. Bo każdy adwokat cennik ma swój własny wiec musiałbyś sprawdzac oddzielnie.
05-19-2017, 06:32 PM
Ja wszedłem tutaj http://adwokat-baklazec.com/honorarium/ tu jest info o honorarium adwokata. W zależności od komplikacji to ceny porady adwokackiej sa rozne. Wiec to jasne. Bo to tez zalezy do czego potrzebujesz adwokata. Akurat na tej stronie masz napisane jakimi adwokat ten sprawami się zajmuje i zajmuje się tez prawem spadkowym. Wiadomo ze czasem potrzebny jest adwokat w Sosnowcu cennik jednak każdy ma inny.
05-19-2017, 07:05 PM
Chodzi o to ze jeśli nie dopilnowałeś w pore swoich praw to może teraz być ciezko naprawde.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)