Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie moduły do PrestaShop są dostępne na rynku?
04-28-2017, 09:34 AM
Siemka, interesują mnie moduły do PrestaShop, jakie moduły są dostepne na rynku i gdzie najlepiej je kupic?
Quote this message in a reply
04-28-2017, 11:42 AM
Rozumiem ze posiadasz sklep internetowy zbudowany w oparciu o PrestaShop. Modułów do PrestaShop jest mnóstwo, są moduły do wygenerowywania ofert w pliku PDF, moduły do obliczania kosztów wysyłki czy też moduły do generowania automatycznych maili wysyłanych do klientów, nic tylko wybierać i krok po kroku usprawniac sprzedaż w swoim sklepie, a kupic je możesz w bardzo prosty sposób równiez przez internet.
04-28-2017, 12:11 PM
Często robie zakupy online, ale nie myslałam ze dobrze zbudowana witryna składa się z tylu elementów.
04-28-2017, 01:11 PM
Powiem Ci jedno moduły do PrestaShop to poważna sprawa, bez nich nie może funkcjonować sklep internetowy. Jeśli chcesz mieć pewność ze moduły i funkcje beda w stu procentach dostosowane do Twoich potrzeb, zajrzyj na http://jash.pl/. Oficjalny parter PrestaShop zrobi audyt Twojego sklepu, zaproponuje najbardziej optymalne rozwiązanie, programiści mogą tez zaproponować Ci oprogramowanie stworzone specjalnie dla Ciebie.
04-28-2017, 03:51 PM
a czy oni tylko usprawniaja już istniejące witryny czy mogą taka witrynę stworzyc od podstaw?
04-28-2017, 06:35 PM
Mi stworzyli sklep od zera zaczynając od wyboru domeny, poprzez założenie strony i obmyślenia projektu graficznego, az po wybór oprogramowania i odpowdnich modułów do PrestaShop, jeśli na serio chcecie zarabiać w necie ta oferta jest dla Was.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)