Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Komu zlecić montaż klimatyzacji w Rybniku?
04-20-2017, 06:19 AM
szukam porządnej firmy, której mogłabym zlecić montaż klimatyzacji w moim nowym domu. Zaraz pewnie napiszecie, że takich firm jest mnóstwo, ale moja koleżanka wzięła topową firme, zapłaciła mnóstwo kasy, a klima działa fatalnie. Nic reklamacje nie dają. Jak przychodza upały to tak jak by klimy nie było.
Quote this message in a reply
04-20-2017, 09:10 AM
To przynajmniej wiesz, z której firmy usług nie korzystać. Jedna mniej na liścieSmile
04-20-2017, 11:43 AM
No tak, wiem z czyich usług nie korzystac, ale wciąż nie wiem, komu zlecić taką roboteSmile
04-20-2017, 02:11 PM
Nie wiem czy zna Pani firmę klimapoint.pl. Oni specjalizują się w zakładaniu, serwisowaniu i bieżących naprawach klimatyzacji. Pomogą dobrać klimatyzator dostosowany do powierzchni budynku, tak żeby nie było podobnych problemów jak w przypadku domu Pani kolezanki. Tam przyczyną niskiej wydajności działania klimatyzacji jest prawdopodobnie zbyt słaba moc klimatyzatorów.
04-20-2017, 03:40 PM
Zakładać Klimę na 3 tygodnie w roku, jaki w tym sens?
04-20-2017, 06:40 PM
Sens taki, że przez te trzy tygodnie nie da się normalnie życSmile Na świecie to standard a u nas ciągle nowośc. A wracając do tej firmy, to może zna Pan orientacyjne ceny ich usług?
04-20-2017, 07:09 PM
Proszę sobie zerknąć na tę stronę https://klimapoint.pl/klimatyzacja/montaz-klimatyzacji/. Tam ma Pani cenniki różnych marek klimatyzatorów o różnej mocy i ceny osprzętu dodatkowego. Może sobie Pani porównac z cenami sprzętu w innych firmach. Na stronie jest też notka o zasadach doboru klimatyzacji, może to się Pani przyda. Co prawda nie jest napisane, ile kosztuje montaż klimatyzacji w Rybniku, ale to można ustalić. Wystarczy zadzwonić.
04-20-2017, 09:04 PM
Super, wielkie dzieki za pomoc.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)