Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transport obrazów w Warszawie, jaka firma?
03-31-2017, 02:09 PM
Hej, potrzebuję namiarów na jakąś dobrą firmę transportową, która będzie w stanie zająć się bezpiecznym przewozem obrazów. Chodzi o kolekcję dwudziestu dosyć cennych dzieł w różnych rozmiarach, przydałby się na pewno bardziej pakowny samochód. Oczywiście najbardziej zależy mi na tym, by niczego nie uszkodzić… Cena drugorzędna, ale jeśli będzie tanio to super. To jak, macie jakieś ciekawe propozycje?
Quote this message in a reply
03-31-2017, 04:40 PM
Polecam sprawdzić ofertę ze strony internetowej http://transport-warszawa.com/transport-antykow/. Oferują bezpieczny i tani transport obrazów Warszawa jest ich miejscem działania, ale wyjeżdżają też poza granice miasta, zależy czego potrzebujesz. Z tego co wiem mają opracowane świetne techniki zabezpieczania cennych przedmiotów. Folie, styropian, pasy transportowe. Pogadaj z nimi to dowiesz się więcej.
03-31-2017, 05:44 PM
ostatnio moja galeria współpracowała z tą firmą transportową, bo zawiódł nas własny transport. I muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. My mieliśmy trzydzieści płócien i kilka rzeźb sztuki współczesnej. Wszystko dotarło bez najmniejszego draśnięcia. Cena też zaskakująca niska, nawet przy kompleksowych usługach.
03-31-2017, 05:54 PM
dzięki za namiary. Przedzwoniłam do nich i trochę sobie porozmawialiśmy. Faktycznie mają opracowany cały system zabezpieczeń dla antyków, trochę mnie to uspokoiło. Umówiliśmy się na przyszły tydzień i zobaczymy jakie będą efekty. Mam nadzieję, że wszystko zgodnie z planem.
03-31-2017, 08:50 PM
na pewno będzie dobrze, powodzenia. Jeśli u mnie dali radę, u Ciebie na pewno też.Smile

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)