Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry, niezawodny i niedrogi rower na dłuższe trasy
03-07-2017, 10:33 AM
Cześć! Niedługo zrobi się już ładnie i ciepło a ja po kilku zmianach w moim życiu zostałam bez żadnej pasji. Chciałabym zacząć robić coś co wypełni dziurę, pozwoli odetchnąć, w czymś się zatracić i odpocząć od problemów. Za dzieciaka lubiłam jeździć na rowerze, czasem na całe dnie znikałam z domu dlatego chyba warto do tego wrócić, tylko potrzeba mi dobrego i bezawaryjnego roweru szosowego. Pomożecie coś wybrać?
Quote this message in a reply
03-07-2017, 12:47 PM
czesc, jak przychodzi lato i mam dzień wolny w pracy, to od razu jak zdam zmianę jade do domu się przygotować i wyjeżdżam na naprawdę długą trasę i wracam na kolejny dzień. Na mazurach jest gdzie jeździć, jest też gdzie spędzić noc Smile. Wracając do tematu to swój rower kupiłem na https://www.sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowe...oducer_2/1. Bardzo jestem z niego zadowolony bo daje przyjemność z jazdy i się nie psuje. Można całkiem sporo na nim wyciągnąć przy minimalnym wysiłku ale to domena wszystkich dwóch kółek z górnej półki, pozdrawiam.
03-07-2017, 01:18 PM
Też lubię jazdę na rowerze ale troszkę inną Tongue. Muszę jeździć szybko, po krętych trasach, niekiedy bardzo wymagających. Wtedy dopiero mam prawdziwą przyjemność z jazdy. Udało mi się dostać crossa w promocji w tym sklepie. Nie ma do czego sie przyczepić, przeciwnie, trzeba chwalić bo tyle co ten rower przeszedł to niejeden terenowy samochód by zawiódł.
03-07-2017, 03:57 PM
Własnie szukam porządnego roweru terenowego w dobrej cenie wiec moze mi pomozesz konkretniejszymi informacjami? Smile
03-07-2017, 04:37 PM
Pewnie chciałbyś link, proszę - https://www.sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowe...f_at_2_1/1. Szczerze gdybym miał jeszcze raz się decydować to brałbym bez wahania. Jeśli zależy ci na mocnych wrażeniach i mocnym jednośladzie to w tej cenie nie znajdziesz niczego lepszego, a widzę że teraz jest w jeszcze wiekszej promocji. W razie pytań pisz śmiało, na pewno odpowiem.
03-07-2017, 05:02 PM
Na tę chwilę wszystko wiem, dziękuję bardzo.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)