Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy kurs tańca towarzyskiego w Warszawie to dobry pomysł na ruch?
02-08-2017, 08:21 PM
Słuchajcie, chcę coś zrobić ze swoim trybem życia bo naprawdę zauważam efekty braku ruchu, nie mam go praktycznie w ogóle bo jestem nygusem…i tak sobie pomyślałam, że może połączyć ruch z nauką tańca? Przede wszystkim według mnie, jak człowiek za coś zapłaci to ma motywację żeby chodzić Wink
Quote this message in a reply
02-08-2017, 09:10 PM
Taniec towarzyski jest super, do tego stosunkowo prosty i dosłownie przydaje się na każdej imprezie Wink Jak najbardziej jest to świetny pomysł, wybierz jakąś przyjemną szkołę i najlepiej namów chociaż jedną znajomą osobę, wspólnie zawsze łatwiejsz.
02-08-2017, 09:48 PM
Bardzo efektywne kursy tańca towarzyskiego w Warszawie moja droga prowadzone są w tej szkole http://www.risingstars.com.pl/oferta/tan...ki-dorosli. Wiem, bo sam chodziłem i co mnie zaskoczyło to mega profesjonalne podejście instruktorów. Są tańce latynoskie różnego rodzaju, bardziej standardowe jak tango czy fokstrot, a do tego mnóstwo tańców disco, te są świetne na imprezy. Kursy są zawsze dopasowane do umiejętności danej grupy.
02-08-2017, 10:04 PM
O tym wspólnym uczeniu się do myślałam, właśnie koleżankę z pracy próbuję namówić, która też narzeka, że w ogóle nie ma ruchu Wink Dzięki w ogóle za podpowiedź co do tej szkoły.
02-08-2017, 11:04 PM
To prawda, w tej szkole pracują niesamowicie wyrozumiali instruktorzy, nawet z pnia drzewa zrobią niezłego tancerza, sama byłam tego świadkiem Big Grin

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)