Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szkolenia dla pracowników firmy - jakie?
02-02-2017, 02:10 PM
Hejka, możecie podpowiedzieć jakieś ciekawe szkolenia dla przedstawicieli handlowych co by troszkę ich rozruszać? Wink Będę bardzo wdzięczna za wszytkie informacje.
Quote this message in a reply
02-02-2017, 02:45 PM
Zastanów się może nad mentoringiem bo to bardzo ciekawa droga. Jeśli Cię to zainteresuje to tutaj http://michallegowski.pl/ dowiedz się wielu ciekawych informacji o tym. To są takie specjalistyczne szkolenia o szukaniu własnej drogi w życiu, a bardziej o tym właśnie jak dażyć do sukcesu, aby naprawdę go osiągnąć.
02-02-2017, 03:15 PM
I tam właśnie też byłeś na takich szkoleniach czy tylko mówisz o tym bo gdzieś tam słyszałeś o tym? Wink
02-02-2017, 05:12 PM
Moi pracownicy właśnie byli. Po takich szkoleniach zdecydowanie rośnie efektywność pracy przez większą motywację do pracy. Jeśli ma się jasno określone cele to naprawdę dużo łatwiej się je osiągać. Nie musisz mi wierzyć na słowo, ale sprawdzić zawsze możesz.
02-02-2017, 07:28 PM
Ślicznie dziękuję za Twoją pomoc bo bardzo mi się przydała. Mam problem ze znalezieniem specjalistów i chcę zainwestować po prostu w swoich pracowników, licząc, że taka inwestycja się szybko zwróci.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)