Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy wynajem długoterminowy jest bardziej opłacalny od leasingu?
02-02-2017, 08:45 AM
Panowie i panie, którzy zajmujecie się obliczeniami korporacyjnymi, proszę napiszcie czy bardziej opłaca się korzystać z wynajmu długoterminowego, czy może lepszy jest tradycyjny leasing. Ja nie mam wyrobionego zdania na ten temat, a nieuchronnie zbliża się czas, kiedy będę musiał kupić auta do moje firimy. Z góry dziękuję za Wasze opinie...
Quote this message in a reply
02-02-2017, 09:55 AM
Witam, zajmuje się flotami samochodów firmowych już od wielu lat i jedno co mogę powiedziec, to to, że na pewno nie zrezygnuje z wynajmu długoterminowego. Zarówno pod względem finansowym, jak i wzgledem organizacyjnym, nie ma lepszego produktu użyczającego samochody przedsiębiorcom w nasyzm kraju. Moja rekomendacja to oczywiście wynajem.
02-02-2017, 12:37 PM
Ja miałam okazje testowac i jedno i drugie rozwiazanie. Podobnie jak kolega, uważam, że pod względem organizacyjnym wynajem to wspaniałe narzędzie dla flotowca. Pod względem finansowym, to trzeba po prostu dobrze negocjować stawki, żeby było ciekawie na fakturze Smile))
02-02-2017, 03:28 PM
Hehe, rozumiem...
02-02-2017, 03:53 PM (This post was last modified: 07-21-2017 11:34 PM by marebito.)
Wszyscy, którzy nie poznali jeszcze prawdziwie profesjonalnego wynajmu powinni zajrzeć tutaj, gdzie czeka na nich prawdziwie tanie propozycja wynajęcia samochodu. Termin jest oczywiscie do negocjacji, podobnie, jak i stawki za wynajem.
02-02-2017, 05:28 PM (This post was last modified: 07-21-2017 11:34 PM by marebito.)
Jeśli ktoś nie ma żyłi biznesmena i też chciałby skorzystać z tego wynajmu też ma taką możliwosć. Wystarczy tutaj się rozejrzeć za odpowiednim autem, wygodne auta są na wyciągnięcie ręki.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)