Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję wysokiej jakości tłumaczeń pisemnych
01-20-2017, 11:10 AM
Cześć. Jak widać już w temacie: poszukuję dobrej jakości tłumaczeń pisemnych. Zależy mi bardzo na sprawdzonym i naprawdę profesjonalnym tłumaczu, który zajmie się dla mnie przetłumaczeniem kilku istotnych dokumentów mojej formy na język angielski, w formie pisemnej. Czy ktoś mi kogoś poleci? Bardzo mi zależy żeby był to ktoś sprawdzony, nie chcę powierzać tak istotnej dla mnie sprawy pierwszej z brzegu osobie, którą znajdę w internecie, więc proszę tylko o przetestowane firmy/biura/osoby.
Quote this message in a reply
01-20-2017, 12:15 PM
Cześć! Polecam Ci zajrzeć tutaj: http://www.grlla.com.pl/tlumaczenia-pisemne.htm. Jeśli chodzi o tłumaczenia różnego rodzaju nie mają sobie równych i są naprawdę rewelacyjni. Miałam styczność z różnymi biurami tłumaczeń, ale u nich zagościłam na dłużej i już więcej nie szukam nikogo nowego tylko zawsze zgłaszam się do nich.
01-20-2017, 02:54 PM
Potwierdzam, http://www.grlla.com.pl/ to świetne biuro tłumaczeń. Zajmują się bardzo profesjonalnie różnego rodzaju tekstami, zawsze wszystko dostarczają na czas i nigdy nie jest zrobione byle jak tylko zawsze na najwyższym poziomie.
01-20-2017, 04:26 PM
Okej, skoro tak bardzo obie polecacie to nie zostało mi nic innego jak zapoznać się z ich ofertą i zobaczyć czy mnie też do siebie przekona.
01-20-2017, 05:20 PM
Przekona, przekona! Naprawdę warto zainwestować w ich usługi i rozpocząć współpracę, zobaczysz.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)