Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawdzona firma piorąca dywany
11-21-2016, 01:12 AM
Witam serdecznie. Potrzebuję porady w kwestii wyboru firmy zajmującej się praniem dywanów i wykładzin… Niestety nie mam najlepszych doświadczeń po tym, jak ostatnio wybrałam jakąś firmę „w ciemno” bez uprzedniego zapoznania się z opiniami innych klientów, więc tym razem wolę nie ryzykować. Dlatego też proszę o polecenie jakiejś sprawdzonej firmy, na której się nie zawiodę. Ktoś może coś polecić?
Quote this message in a reply
11-21-2016, 03:36 AM
Też niestety nie raz się już zawiodłam na usługach tego typu, nie jestem już nawet pewna czy w ogóle w Poznaniu działa jakaś dobra firma w tej branży… I żeby nie ryzykować po prostu zabrałam się za samodzielne pranie dywanów. Męczące i czasochłonne, ale jakie efektowne!
11-21-2016, 05:40 AM
Moja żona też pierze dywany sama. Jak nie wiesz komu zaufać w tej kwestii to najlepiej zrobić to samemu.
11-21-2016, 07:36 AM
Chętnie też bym sama się podjęła tego wyzwania, ale niestety ani zdrowie mi na to nie pozwala ani nie mam na to wystarczająco czasu. Szczególnie, że bardzo nie lubię „gołych” podłóg, więc prawie w każdym pomieszczeniu mam dość duży dywan, dlatego właśnie potrzebuję pomocy w tej kwestii i ponawiam pytanie: czy zna ktoś dobrą firmę piorącą dywany w Poznaniu?
11-21-2016, 10:08 AM
Moja droga, jeśli dobra i sprawdzona firma zajmująca się praniem dywanów to tylko Bogucki Eco Wash Poznań! Korzystałam z ich usług wielokrotnie i nigdy jeszcze się nie zawiodłam!
11-21-2016, 11:29 AM
Aż tacy niezawodni są? Aż nie chce się wierzyć, że nigdy na nich nie trafiłam
11-21-2016, 02:09 PM
Widocznie w złych miejscach Pani szukała Smile albo po prostu miała pecha, różnie w życiu bywa. Ale jeśli chodzi o firmy czyszczące meble, kanapy oraz właśnie dywany i wykładziny to jak dla mnie to najlepsza poznańska firma piorąca dywany i dla mnie są niezastąpieni.
11-21-2016, 04:21 PM
O, świetnie! Dziękuję bardzo, zaraz sobie ich poszukam w sieci i przejrzę dokładną ofertę, ale skoro Pani tak poleca to chyba spróbuję…
11-21-2016, 06:38 PM
Koniecznie proszę sprawdzić, na pewno się Pani nie zawiedzie. Zawsze ich polecam wszystkim moim znajomym i nikt nigdy nie żałuje, bo naprawdę się opłaca Smile

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)