Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję naprawdę trwałej wykładziny
11-10-2016, 11:20 AM
Do pomieszczenia, które jest często i intensywnie użytkowane, więc potrzebna jest mi wykładzina praktycznie niezniszczalna. Możecie mi coś takiego polecić?
Quote this message in a reply
11-10-2016, 01:30 PM
To chyba najlepsza będzie wykładzina pcv, zwłaszcza jeśli zależy Ci na schludnym wyglądzie. Może też przemysłowa będzie ok, zależy właściwie od typu i przeznaczenia pomieszczenia, do którego chcesz tę wykładzinę
11-10-2016, 04:18 PM
Albo może urządzałyby cię jakieś rodzaje wykładzin hotelowych w Szczecinie jest taki sklep z tego co wiem z dobrymi produktami. Hotelowa na pewno jest niezniszczalna, przecież setki osób po niej chodzą, myślę, że to mogłoby być dobre dla ciebie rozwiązanie.
11-10-2016, 04:44 PM
Ja mogę polecić dobry sklep w którym powinieneś znaleźć dobrą dla siebie opcję. Niedawno kupowałam wykładzinę dywanową w Roteco w Kielcach i widziałam, że mają bardzo duży wybór różnego rodzaju wykładzin, przeznaczonych do różnych miejsc, możesz więc sobie wybrać co ci będzie najlepiej pasować. Tutaj masz linka do firmy: wykladziny.net/wykladziny-obiektowe. Ja kupowałam w Kielcach, ale w różnych miastach można znaleźć, polecam zajrzeć
11-10-2016, 05:53 PM
Chyba właśnie jakaś taka specjalistyczna będzie dla mnie najlepsza, przeznaczona do takich właśnie pomieszczeń w których dużo się chodzi. Zależy mi przede wszystkim na trwałości i dobrze też żeby za szybko się nie brudziła, no ale to też ciemny kolor dużo w tym pomoże. Na pewno coś tam dla siebie wybiorę, dzieki wielkie za linka
11-10-2016, 07:09 PM
Nie ma za co. Ceny są też bardzo spoko więc polecam na coś się zdecydować, trudno znaleźć lepszą ofertę, wiem, bo szukałam Smile Pozdrawiam

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)