Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ogrodzenie posesji – sprzęt i elementy.
04-25-2016, 07:56 AM
Niedawno kupiłem dom i przyszedł czas na wymianę ogrodzenia. Stare było nieszczelne i rozwalające się, a przy moim psie szybko wywróciłoby się całkiem. Poszukuję funkcjonalnego i jednocześnie estetycznego rozwiązania, które będzie służyło przez lata. Czy możecie coś podpowiedzieć? Co sprawdziło się w waszym przypadku?
Quote this message in a reply
04-25-2016, 08:19 AM
Chcieliśmy mieć z mężem solidne ogrodzenie które będzie wytrzymałe i przykuwało wzrok. Wzorując się na opiniach przyjaciół wybraliśmy kute ogrodzenie. Drewniane bardziej by pasowało do naszego stylu ale wydawało się nam że trzeba będzie poświęcić dużo czasu na dbanie o to ogrodzenie, co się okazało nieprawdą.
04-25-2016, 11:09 AM
Ja nie wyobrażam sobie innego ogrodzenia niż drewniane. Ten typ jest nie tylko funkcjonalny, dobrze się prezentuje, ale przede wszystkim ma swój klimat i charakter. Ostatnio – po 15 latach użytkowania musiałem wymienić jeden słupek w ogrodzeniu i to przez to, że jakiś małolat nie wyrobił zakrętu jadąc samochodem i uderzył w mój płot.
04-25-2016, 01:39 PM
Zgadzam się z przedmówcą. Teraz są takie środki impregnujące że przy odrobinie wysiłku drewniane ogrodzenie posłuży przez lata.
04-25-2016, 02:14 PM
Jeśli kupiłeś stary dom polecam zwrócić uwagę na instalację piorunochronną. Ja tego nie zrobiłem i przy pierwszej burzy odnotowałem starty.
04-25-2016, 04:38 PM
Faktycznie wokół domu są jakieś odstające druty, ale ja się na tym nie znam. Co mam z tym zrobić?
04-25-2016, 04:58 PM
W pierwszej kolejności wezwać fachowca. Pewnie skończy się na zakupie bednarki ocynkowanej i wymianie starej instalacji. Ale lepsze to niż odbudowa domu po pierwszej burzy.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)