Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pogadajmy o męskiej modzie
01-28-2015, 02:59 PM (This post was last modified: 06-04-2015 12:04 AM by marebito.)
Jeżeli piszemy o mężczyznach oraz jakie ciuchy lubią nosić, to sporo koncepcji na prezent pod choinkę można wyszukać jak wpisze się w pasek wyszukiwania: markowa odzież męska. Ja tak znajduję ciekawe okazje i dobrze zaopatruję się wówczas. Moja słaba strona to modne swetry męskie - tradycyjny element mojego codziennego ubioru, nie tylko do pracy. Uwielbiam przede wszystkim koszule w oryginalne desenie – kratki, w paski a także inne. W domowej szafie mam już niezłą kolekcję Smile Niejedna dziewczyna może mi pozazdrościć tylu ubrań Smile
Quote this message in a reply
01-28-2015, 04:28 PM
Okres bożonarodzeniowy to dla mojej osoby z jednej strony przeogromna radocha, a z innej strony – stresik z prezentami. Co roku nie nie mam pojęcia czy uda mi się zakupić oczekiwany upominek, choć za każdym razem robię rekonesans kto i co wśród moich najbliższych chciałby otrzymać. Ojciec lubi koszule i koszulki znanych firm, więc jak najszybciej rozpoczęłam poszukiwania w sieci pod hasłem: pako lorente sklep. I na szczęście – nie rozczarowałam się. Sklep www, który znalazłam jest dobrze zaopatrzony. W ofercie ma sporo męskich ubrań, w tym przykładowo: koszulka polo męska.
01-28-2015, 07:07 PM
Nie ogarniam dlaczego dziewczynom za każdym razem wydaje się, że podarunek dla faceta to taki kłopot? My naprawdę nie bywamy aż tak skomplikowani w obsłudze Smile Chyba nie przesadzę jak stwierdzę, że większość mężczyzn lubi dobrze prezentować się, aby się wam najdroższe panie podobać Smile A jeżeli tak, to trzeba zrobić inwestycję w ciuchy takie jak przykładowo modna kurtka męska czy chinosy męskie. Do kompletu oryginalna polówka i koniecznie buty w oryginalnym fasonie i panie są pod wrażeniem, czy mylę się? Smile
01-28-2015, 09:29 PM
Moim zdaniem, najciekawszym podarkiem dla mężczyzny w każdej sytuacji będzie ubiór - szczególnie, jeśli nabywasz dla kogoś, kogo świetnie znasz i masz świadomość, jaki size nosi. Możesz chociażby wybrać chinosy męskie - tego typu model spodenek to krzyk mody. Eleganckie chinosy zakupisz przykładowo w sklepikach oferujących ubrania najlepszej jakości marki - szukaj chociażby korzystając z określenia "thomas waxx" a także innych. A jeśli nie spodnie, to wybierz przykładowo teczkę, bądź kup ciekawą lekturę, bądź też grę - z pewnością odszukasz coś ciekawego!

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)