Lost Password?

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niezbędne badania zywności
11-12-2014, 07:17 PM
Witam wszystkich! Dostałem zlecenie z gminy, że potrzeba wykonać badanie żywności. W Internecie pod słowami badania mikrobiologiczne żywności odnalazłem parę propozycji, ale nie mam bladego pojęcia czy to jest akurat to. Na dodatek będą sprawdzane rozmaite rzeczy, czy są dobre ze środowiskiem. Boję się, że u mnie będzie beznadziejna akustyka. Właśnie czy akustyka w pomieszczeniach jest taka ważna?
Quote this message in a reply
11-12-2014, 08:11 PM
Akustyka pomieszczenia jest bardzo ważna. Jednak ten temat mnie nie interesuje, gdyż ja odnalazłem właściwe rzeczy. Jednak wczoraj dowiedziałem się, że mój znajomy gadał, że ostatnio u siebie w przedsiębiorstwie wykonywał fachowe badanie mikrobiologiczne żywności. Dlaczego nie, ale na razie nie chce. Dlatego Wam nie pomogę. Bye!
11-12-2014, 08:24 PM
Chciałabym troszkę wyluzować. Wpadam na forum dyskusyjne, a tutaj tak smętnie. Kiedy mój mąż miał jakieś zadanie to na początku upewnił się czy wszystko jest dobrze. No więc zrobił badania międzylaboratoryjne. Sądzę, że sprawa rozwiązania. Nie kapuję całej tej dyskusji. Znikam stąd. Bye!
11-12-2014, 08:56 PM
Według mnie akustyka pomieszczenia jest bardzo ważna. W rzeczywistości rozmaite badania gleby itp. także mają duże znaczenie. Dzięki temu mamy możliwość uzyskać dane czy przez naszą pracę nie zaszkodzimy środowisku. Jakiś czas temu pragnąłem w gospodarstwie wykonać analizę wody. Chciałem mieć pewność, że moje zwierzęta zdrową są hodowane. No więc w necie odnalazłem pewną stronę sieciową, która okazała się być własnością firmy SGS. To dzięki niej miałem wszelkie badania w promocyjnej cenie. Przyznam się, że byłem zachwycony z ich profesjonalizmu. Wyniki okazały się być świetne. Jeżeli ktoś szuka spółki wykonującej przeróżne analizy, to polecam spółkę SGS!
11-12-2014, 10:28 PM
Nie raz zastanawiałem się, czy stosowna akustyka w pomieszczeniach jest aż tak znacząca. Wczoraj widziałem artykuł o tytule prtr. Muszę szczerze powiedzieć, że mam coraz to większą potrzebę wypróbować to. Zależy mi, żeby moja firma żyła w zgodzie ze środowiskiem. Aczkolwiek jeszcze muszę to mocno przemyśleć.

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)