Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej...
Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - Printable Version

+- Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej... (http://mojadebica.pl)
+-- Forum: Gospodarka (/forum-6.html)
+--- Forum: Usługi (/forum-28.html)
+--- Thread: Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. (/thread-280.html)Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - peter - 08-01-2017 11:35 AM

Siemka!!! Żona kazała mi kupić masę cukrową do tortu. Polecicie jakiś sklep gdzie mozna by przez neta zamówić, bo nie chce mi się po mieście ganiać, nawet nie wiem gdzie tego szukać i żona też nie wie.


Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - bukaka - 08-01-2017 12:11 PM

Najszybciej i tanio lukier plastyczny dostaniesz na https://www.sweetpaste.pl/. Juz nie raz kupowałam, więc to sprawdzona przeze mnie masa cukrowa sklep prowadzi szybka wysyłkę, także żona powinna być zadowolona. Doradzę może jeszcze tylko, żeby lukier otwierać dopiero przed samym dekorowaniem, jest wtedy świeżutki i łatwo daje się urabiać.


Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - Lagenorhynchus - 08-01-2017 02:01 PM

dzięki serdeczne!!!


Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - zarobiona - 08-01-2017 03:26 PM

Też myślę o zakupie masy plastycznej do dekoracji tortu dla mojej pociechy, ale myślićie że lukier plastyczny nie będzie za słodki? W końcu to sam cukier...


Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - duża_dziewczynka - 08-01-2017 04:19 PM

Dzieci lubią słodkie im słodsze tym lepsze Wink A poza tym, po pokrojeniu tortu zawsze można zdjąć warstwę dekoracji sobie na talerzyku i po sprawie. Albo po prostu dać mniej słodką masę do przełożenia tortu.


Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - ja_chce_jeść - 08-01-2017 06:38 PM

Ja korzystałam z przepisu na sweetpaste.pl i zrobiłam tort milkyway. Był przepyszny, masa nie za słodka, za to bardzo mleczna. Dzieciom smakowało i dorosłym również. Jesli szukasz inspiracji, to polecam. Tort był obłożony lukrem i nie był „przesłodzony”.


Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - duża_dziewczynka - 08-01-2017 07:24 PM

Nie mogę znaleźć, podasz mi treść przepisu?


Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - ja_chce_jeść - 08-01-2017 07:36 PM

Już podaję ci link do przepisu na torcik https://www.sweetpaste.pl/jak-przygotowac-tort-dla-dziecka,3,5.html, jest dość prosty w przygotowaniu, spody biszkoptowe, masa do tortu dla dzieci jest moim zdaniem idealna bo połączenie nadzienia z batonów milkyway, kremówki i serka mascarpone. Ozdobić możesz jak chcesz, w przepisie podają nawet wafeli, możesz też zrobić posypkę z pokrojonego batonika. Chociaz moim zdaniem dzieci maja większą frajdę jak na torcie znajdzie się jakiś bohater z bajki lub coś związanego z ich zainteresowaniami.


Niedrogi sklep z masą cukrową plastyczną. - duża_dziewczynka - 08-01-2017 08:22 PM

Dzięki za przepis! Właśnie wiem, ze teraz tort musi nie tylko smakować, ale tez i wyglądać. Zazwyczaj kupowałam tort z cukierni ale teraz nie pracuję, więc chciałam upiec coś sama, mam w końcu wiecej czasu, ale orłem dekoratorskim nie jestem. Skusze się na zakup lukru plastycznego, mój synek uwielbia traktory, więc może dam radę jakiś ulepić Smile