Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej...
Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? - Printable Version

+- Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej... (http://mojadebica.pl)
+-- Forum: Ogólne (/forum-3.html)
+--- Forum: Nauka kluczem do sukcesu (/forum-15.html)
+--- Thread: Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? (/thread-274.html)Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? - peter - 07-10-2017 08:07 AM

Potrzebuje napisac prace magisterska i to nawet w dosc szybkim tempie. Chce to wszystko zrobic tak, żeby moja promotorka nie mogla się do niczego przyczepic. Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? Jak u was poszło?


Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? - Lagenorhynchus - 07-10-2017 11:06 AM

Niema na to zadnych dokładnych odpowiedzi po prostu pisanie pracy magisterskiej to jest tak ze musisz mieć dokladnie zaplanowane co chcesz napisac a potem zwyczajnie piszesz. A jednak i tak potem trzeba to wszytsko dokladnie sczytac i poprawic bledy.


Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? - grodzicki - 07-10-2017 12:50 PM

jak ja miałem problem z pracą magisterską to tu uderzyłem http://twojredaktor.pl/praca-licencjacka-marketing i rzeczywiscie to mialo sens. Wiadomo ze na zakończenie studiów to trzeba zajac się praca magisterska marketing jest jednak takim kierunkiem który tematów ciekawych ma sporo ; ) Tylko ze ja wtedy nie wiedziałem jak do tego podejść … Zobacz tam sobie bo oni własnie oferują pomoc w pisaniu prac magisterskich i robią to rzetelnie.


Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? - Mr.Monkey - 07-10-2017 02:09 PM

Każdy z nas kiedys te studia skonczyc musi. Tylko ze pisanie prac magisterskich to nie zawsze ma sens. Bo co jeśli te prace prosto trafiaja do biblioteki to po co?


Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? - świdermajer - 07-10-2017 03:24 PM

Potem na ognisko będzie praca magisterska z marketingu czy tam praca licencjacka z ekonomii hehe ognicho Tongue


Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? - bukaka - 07-10-2017 04:52 PM

Ja wiem ze pisanie pracy licencjackiej czy nawet magisterskiej to trzeba zaczac odpowiednio wczesnie bo wtedy można to sobie na spokojnie ogarniac a tak to jest potem problem bo raptem może być duzo poprawek i niekoniecznie cos z tego da się uklepac.


Ile zajmuje napisanie pracy magisterskiej z marketingu? - zarobiona - 07-10-2017 07:42 PM

jak się ma dobra pomoc w pisaniu prac to jest naprawde spoko bo czasem to można samemu się dosłownie pogubic jak w gaszczu.