Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej...
Zegarki IWC – jak się noszą i czy warto? - Printable Version

+- Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej... (http://mojadebica.pl)
+-- Forum: Ogólne (/forum-3.html)
+--- Forum: Dyskusje (/forum-7.html)
+--- Thread: Zegarki IWC – jak się noszą i czy warto? (/thread-245.html)Zegarki IWC – jak się noszą i czy warto? - Mr.Monkey - 01-31-2017 12:04 PM

Słyszeliście o marce zegarków IWC? Znalazłem kilka sztuk u zegarmistrza i zastanawia mnie czemu są takie drogie skoro firma raczej mało znana. Chyba że jestem nie na czasie albo coś mi umknęło. Ogólnie zegarki bardzo ładne i dobrze wykonane, z chęcią bym sobie nawet sprawił ale czy warto?


Zegarki IWC – jak się noszą i czy warto? - grodzicki - 01-31-2017 12:24 PM

Chyba coś Cię ominęło, a raczej Ty sam coś pominąłeś bo zegarki IWC do jedne z lepszych szwajcarów dostepnych na rynku. Są stosunkowo drogie bo cechuje je niezawodność i doskonałe, precyzyjne wykonanie przekładające się na dokładność działania. Jeszcze nie posiadam takiego zegarka ale dawno temu przeszdłem na szwajcarskie z japońskich i jestem bardzo zadowolony. Jeśli masz zamiar kupić IWC to polecam ten sklep: kraff.pl/27-zegarki-iwc bo masz tam bardzo dobre ceny i gwarancję oryginalności.


Zegarki IWC – jak się noszą i czy warto? - klinika - 01-31-2017 03:23 PM

Mój narzeczony ma IWC i uważam że jest to jeden z najładniejszych zegarków jakie istnieją. Niestety modelu nie znam – jasna tarcza, złota obudowa i bardzo drobne wskazówki. Po prostu piękny klasyczny zegarek. Jak interesuje cie taki styl to moge poszukać.


Zegarki IWC – jak się noszą i czy warto? - Mr.Monkey - 01-31-2017 04:31 PM

Jestem naprawdę bardzo wdzieczny ale myślę że nie ma takiej potrzeby bo lubuję się w troche innym stylu. Dzięki za link do sklepu, znalazłem ten model który mnie interesował i faktycznie jest dużo tańszy. Wszystko jest okej ale rzecz w tym że nie znam tej marki na tyle żeby się już zdecydować no i mam dylemat.


Zegarki IWC – jak się noszą i czy warto? - grodzicki - 01-31-2017 06:41 PM

Więc trzeba kupić i przetestować zegarek Smile. Nie ma innego wyjścia bo żadna opinia innego człowieka nie jest tak miarodajna jak własne zdanie. Zrobisz jak uważasz ale nie masz się czego obawiać bo na pewno kupisz dobry i solidny zegarek na lata. Pozdrawiam serdecznie.