Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej...
Oprawy oświetleniowe i nie tylko - Printable Version

+- Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej... (http://mojadebica.pl)
+-- Forum: Ogólne (/forum-3.html)
+--- Forum: Poradnik domownika (/forum-9.html)
+--- Thread: Oprawy oświetleniowe i nie tylko (/thread-219.html)

Oprawy oświetleniowe i nie tylko - peter - 10-19-2016 11:16 AM

Witam. Szukam do kupienia oprawy oświetleniowe i ogólnie chciałbym jeszcze dokupić sobie trochę różnego oświetlenia itp. wiecie gidze mogę zamówić taki sprzęt?

Oprawy oświetleniowe i nie tylko - Lagenorhynchus - 10-19-2016 11:36 AM

Ja akurat zamówiłem sobie trochę opraw oświetleniowych i mogę Ci polecić ten sklep bo bardzo dobre rzeczy zamawia Wink Sporo różnych innowacyjnych modułów można tam też zamówić i ogólnie bardzo polecam ten sklep jak coś Wink

Oprawy oświetleniowe i nie tylko - grodzicki - 10-19-2016 01:57 PM

No jak chcesz to tutaj masz oprawy do montażu w podłożu: gitmarket.pl/oprawy-do-montazu-w-podlozu/ Wink bardzo dobre, mam takie w domu. Dodatkowo, zamówiłem też kinkiety ścienne i też bardzo dają radę, także generalnie sklep bardzo na plus Wink

Oprawy oświetleniowe i nie tylko - Mr.Monkey - 10-19-2016 04:12 PM

Super ten sklep! Widzę że mają też sprzęt i oświetlenie bardziej specjalistyczne, takie jak te oświetlenie: gitmarket.pl/przemyslowe-do-lamp-wysokopreznych/, bardzo fajny sklep! Wink musze coś pozamawiać dla siebie.

Oprawy oświetleniowe i nie tylko - zarobiona - 10-19-2016 05:55 PM

Echh u mnie też remont i musimy przerabiać całe oświetlenie. Mega dużo z tym pracy.