Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej...
Szukam kamieniarza do zrobienia nagrobka - Printable Version

+- Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej... (http://mojadebica.pl)
+-- Forum: Męskie sprawy (/forum-5.html)
+--- Forum: Męskie dyskusje (/forum-21.html)
+--- Thread: Szukam kamieniarza do zrobienia nagrobka (/thread-195.html)

Szukam kamieniarza do zrobienia nagrobka - HitHall - 04-01-2016 07:30 PM

Witam wszystkich. Pytanie jak w temacie, chciałbym naprawić bardzo stare nagrobki moich pradziadków w Myśliborzu, bo są już w bardzo złym stanie i jeśli tak dalej pójdzie to wszystko zostanie zupełnie zniszczone i pamięć o nich przeminie. Będę wdzięczny za pomoc.

Szukam kamieniarza do zrobienia nagrobka - duża_dziewczynka - 04-01-2016 08:13 PM

Nie tak dawno temu naprawiałam groby moich rodziców, bo osunięcie gruntu spodowodowało że grób się rozszedł. Poczytaj sobie o usługach tej firmy: kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/ekshumacja/, ja z nich korzystałam i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wszystko zrobione profesjonalnie i solidnie za nieduże pieniądze, a nowy grób jest jeszcze piękniejszy niż stary.

Szukam kamieniarza do zrobienia nagrobka - Mr.Monkey - 04-01-2016 10:29 PM

Nie wiem czy to odpowiedni temat bo zlecałem tej firmie granitowe schody Gorzów to nie metropolia i ciężko było znaleźc odpowiedniego fachowca w tych stronach, ale udało się na całe szczęście i stwierdzam obiektywnie ze nikt lepiej by tej pracy nie zrobił. Jeśli więc kamieniarka to tylko u Ganicza. Pozdrawiam.