Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej...
Jak mogę fajnie wyeksponować zdjęcie na ścianie? - Printable Version

+- Bierz udział w dyskusjach i czerp z życia jeszcze więcej... (http://mojadebica.pl)
+-- Forum: Ogólne (/forum-3.html)
+--- Forum: Poradnik domownika (/forum-9.html)
+--- Thread: Jak mogę fajnie wyeksponować zdjęcie na ścianie? (/thread-178.html)

Jak mogę fajnie wyeksponować zdjęcie na ścianie? - Lagenorhynchus - 01-25-2016 10:27 AM

Cześć wszystkim! Chciałbym, że większosć mojej ściany w pokoju zajmowała wielka grafika przedstawiająca motor, bo jestem jak można się domyślić motocyklistą. Znajomy odradził mi jednak drukowanie tego w jakimś punkcie i oprawianie w antyramę, bo podobno wygląda to nieestetycznie. Co myslicie? Macie jakieś inne pomysły?

Jak mogę fajnie wyeksponować zdjęcie na ścianie? - grodzicki - 01-25-2016 01:15 PM

A próbowałeś drukowania zdjęcia na płótnie? Wtedy nie masz takiego błyszczącego papieru tylko twoje zdjęcie czy tam inna grafika wygląda jakby to był namalowany normalnie na płótnie obraz. Matowa powierzchnia nie odbija światła i jest bardzo fajny efekt końcowy.

Jak mogę fajnie wyeksponować zdjęcie na ścianie? - Lagenorhynchus - 01-25-2016 01:52 PM

O i to brzmi spoko. A wiesz gdzie mogę to zamówić i czy potem muszę jeszcze dokupować do tego jakąś antyramę czy od razu wieszać??

Jak mogę fajnie wyeksponować zdjęcie na ścianie? - grodzicki - 01-25-2016 02:23 PM

Zdjęcie jest już właściwie gotowe do zawieszenia, już nie oprawiaj go bo stracisz tą strukturę matową, zbliżoną do prawdziwego płótna.

Jak mogę fajnie wyeksponować zdjęcie na ścianie? - calineczka - 01-25-2016 05:05 PM

Ciekawy pomysł to kolaż ze zdjęć zamieszczony na ścianie. W drukarniach możesz sobie sam skomponować swoją mieszankę i przywiesić to na ścianę, super sprawa!